با توجه به رویکرد دولت به توسعه گلخانه‌ها و ارائه تسهیلات و حمایت از این صنعت، لازم است توجه فنی ویژه‌ای به امور مرتبط با گلخانه از امکان سنجی و طراحی گرفته تا تجهیز و بهره‌برداری شود.

ادامه مطلب ...

پنجمین شماره از دوفصلنامه الکترونیک "فناوری در کشاورزی" در آذرماه 1398 منتشر شد. با توجه به ضرورت روزافزون توسعه گلخانه‌ها در کشور، در این شماره از دوفصلنامه نیز موضوع گلخانه‌ها مورد توجه ویژه قرار گرفت و به منظور آشنایی دست‌اندرکاران، "ویژه‌نامه گلخانه" منتشر شد. این ویژه‌نامه کلیاتی در رابطه با گلخانه‎داری را در اختیار بهره‎برداران قرار می‌دهد.

در این شماره از دوفصلنامه می‎خوانیم:

ادامه مطلب ...

دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدلسازی گیاهی با محوریت "مدلسازی گیاهی برای کشاورزی و امنیت غذایی تحت تغییرات جهانی" از 3 تا 5 فوریه 2020 (14 تا 16 بهمن 1398) در مرکز همایش‎های لو کروم شهر مونت پلیه فرانسه برگزار می‌گردد.

ادامه مطلب ...

نخستین مسابقات ملی ربات‌های کشاورز از تاریخ 14 تا 16 اسفندماه 1398 توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان برگزار می‌گردد.

ادامه مطلب ...

Ranking service providers gives costumers vision; however, it is also an opportunity for suppliers to be seen. Ranking Agricultural Industries is a neglected matter that has been done by Agricultural Mechanization Specialized Website (www.agrimechanization.com) for the first time to make farmers with pioneers companies and the industry with opportunity of to be seen by costumers throughout the world. Moreover, the companies will be offered an overview of their robustness and weakness.

ادامه مطلب ...

ورود به سايت

درگاه پرداخت دستی وب سایتمعرفی

مکانیزاسیون کشاورزی بعنوان یک وبسایت کاملاً تخصصی در زمینه‌های مرتبط با مهندسی بیوسیستم و مکانیزاسیون کشاورزی همواره کوشیده است تا با جمع‌آوری و ارائه آخرین اخبار و مطالب مفید برای مختصصین و علاقمندان، موجبات دانش‌افزایی در این زمینه تخصصی را فراهم آورد.

«تمامي كالاها و خدمات اين وب سایت حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

«قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد».

نماد

logo-samandehi